Peewee Rec Director Jen Pavan peeweehousedir@kelmha.com

Fri Oct 4 4:45-6:15 pm Prospera 4 vs 6
Sat Oct 5 6:45-8:15 am RE 3 vs 9
11:30-1:00pm Memorial 5 vs 2
1:15-2:45 pm Memorial 4 vs 1
3:00-4:45 pm CNC1 Girls vs 8
Sun Oct 6 7:15-8:45 am CNC 1 2 vs 8
9-10:30 am CNC 1 6 vs 3
3:45-5:15pm Memorial 9 vs 7
Fri Oct 11 5-6:30 pm CNC 2 9 vs 6
Sat Oct 12 6:15-7:45 am RW 5 vs 1
4:30-6:30 pm CNC2 3 vs 7
Sun Oct 13 6:15-7:45 am CNC1 7 vs 2
8-9:30 am CNC1 8 4
12:45-2:45 pm Memorial 5 vs Girls

Please note - these teams are not finalized. Changes may be made after balancing games!

Team 1 Johnston Team 2 MacLean Team 3 Metz  Team 4 Mesenchuk Team 5 Douglas
Braunson Wilkinson BROGAN MINSHULL AIDEN GIBSON AIDAN WHITE Connor Brasnett
COLBY CULLEN CARSON DONNELLY ALEX HAMAKAWA CAMERON MACPHERSON EASTON BROUSE
COLE GELLNER CARTER PONTE BLAKE CARDEY CARSON BROWN Fletcher Green
DAVID BLITZ Conor Clarke EDDIE METZ COHAN LARSON JONAH RAMPONE
ETHAN JOHNSTON CRUZ FRASER KAI MCLEOD HOLDEN BIGLOW JOSHUA DOUGLAS
GRAYDON KNUTSON HENRY MACLEAN KELLAN BROWN KADEN VILLAR KAMERON FOX
GRAYSON MELNYK JOSEPH BABCOCK LAURA GOERTZEN KENTON MARTIN Nolan Allen
Jack Jensen KADEN HODDER LUKE JAMESON LOGAN COLPITTS OLIVER SPRINGER
JONAH PAVAN KINGSLEY DUONG MAX LOHMEIER Logan Williams OWEN BANTING
JULIAN UMERIS Landon McLoshen MEMPHIS CRITCHLEY MARK MESENCHUK OWIN ROY
KENTON WOOD MAX BLACK NATHAN JARAMILLO MAXIMUS KOZLOVIC RONIT SUCHAK
MARCUS GEROLAMI RAYMOND SOLESKI NIALL DARLINGTON RYDER KINJERSKI-NIELSEN TAYLAN DUPRE
ROWAN VERESCHAGIN SCOTT BIFFARD PAXTON PETTMAN TIDAN NICHOLSON TYLER MOTTERSHEAD
ROWAN FIELD SETH DEBRUIN RYDER PERRON VINCENT WILLIAMS LANDON MCCLOSHEN
LUKE OLSON DOMINIC GOSSELIN OWEN BRETT COLTON KONRAD RYDER MARCINKOSKI
JAKE VISINSKI TYSON ADAMS LUKA GREEN NOAH BOLTON AUSTIN STREET
Team 6 Price Team 7 Ruttan Team 8 Methorst Team 9 Vos
BRAYDEN COAKLEY ASHTON ORTYNSKI ASHER BRANDEL Braeden Nugent
EVAN NICHOLS CONNOR DAY AUSTIN TASCHUK CARSON LINES
GRADY CURRAN GAVIN MARK AZARIAH LEWIS CARTER VOS
GRIFFIN BROWN HUDSON RUTTAN EMERSON MAHAN CAYDEN BYRNE
IZZALDIN ALI JACK LINDSTRAND Hunter Wall DEACON FURNEAUX
JACOB KWAN JOSH SILVA JACK METHORST ETHAN MORRIS
JERRY ZANNI LOGAN GRAY JAYDEN YAMAOKA JOCELYN MORRIS
JOSHUA LAVERDIERE Maximilian BUHL JERRY BEATON NOAH ADAMS
KAI REYNOLDS OLIVER FORD KOHEN RASMUSSEN NOAH FAASSE
KYLER LYON OWEN MCCAGHERTY LOGAN ESKRITT PARKER JACOBSON
MARCUS KUHN PARKER RINGGUTH NIXON WYATT RYAN MADU
MAXIMO TEIPEL SEBASTIAN AGUIRRE REID THOMPSON RYDER HUNTLEY
Oakley Mayner TALIA HALPERIN WESTON LEWIS TALON SAUER
SAWYER HICKS ZACHARY DAINES WILL BODENSTAB THOMAS ANDERSEN
MATTHEW SOWINSKI ETHAN HOMER CARTER  KNIGHT CARTER JOYCE
BRADY PRICE LIAM FLORES NIKO BRUM

 

Team W L T Pts W%
Schedule